Foredragsholdere

Paal Fure, Isobar, Norge

Adm Dir

Case: Kundeopplevelser på digitale plattformer. Best practice og cases 

 Lær:

  • I en tid med usikre medieeffekter, krever det nye mediebildet tettere integrasjon av tilgjengelige medier 
  • Hvilke implikasjoner for dette for digital kampanjebygging? Forbrukeren responderer ulikt i ulike kategorier og kanaler: Hva betyr det for kampanjeplan- og kanalvalg? 
  • Lær hvordan integrert kommunikasjon øker oppmerksomheten og responsraten 
  • Mengder av case, kampanjer - eksempler og gode historier. Og noen ikke så gode…

Til å lede Workshopen har vi vært så heldige å få med oss en av Nordens mest innovative byråledere. Paal Fure er administrerende direktør i Isobar Norge. Før dette bygget han opp Vizeum. Paal har spisskompetanse innen marketing og merkevarebygging, og har i tillegg jobbet mye med fremtidsorientering og trendanalyser for Nordens mest ambisiøse kunder gjennom sine tidligere engasjementer som direktør i Opinion, Bengal Consulting og som planner i JBR Mccann.  

Isobar Norge AS er en del av IsoBar-nettverket og en enhet innen Aegis Media Norge. Isobar er en spennende nyskaping med eksperter innen mediekjøp, søk og søkestrategier, marketing og PR under samme tak.